pondělí 13. června 2011

QP šablony pro měsíční kalendář 2012

Tak jsme se dočkali sluníčka a krásného již skoro letního počasí.Blíží se prázdniny,doba odpočinku,cestování a vzpomínek ,které dokumentují fotografie.Pro tyto vaše  nejen prázdninové fotografie vám přínášíme malý dárek v  podobě QP šablon na měsíční kalendář 2012.
Možná si řeknete "vždyť je ještě brzy!",ale jak všichni dobře víme, štěstí přeje připraveným a prázdniny utečou jako voda a myšlenky na tvorbu vlastního kalendáře 2012 nás začnou pronásledovat :-).
Doufáme,že se vám budou líbit.!
K výrobě QP šablon byl použit materiál z našich báječných collabů a kitů.
Prosíme jen pro osobní užití!autorka: pacina

4 komentáře:

CBH řekl(a)...

Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 6 post on Jun. 13, 2011. Thanks again.

Anonymní řekl(a)...

Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave in the DigiFree category today [14 Jun 12:00am GMT]. Thanks, Maria

Anonymní řekl(a)...

Dobrý večer, budete mít i 14ti denní stolní kalendář ??? Děkuji. Radka

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den,
děkuji za všechny vaše ločka, kity i QP pohledy, jste neuvěřitelně šikovní a díky vám se vždy potěším úpravou foteček svých dětí. Mám jen prosbičku, u měsíčního kalendáře - měsíc prosinec je neúplně krytí zadní strany, můžete mi poradit, jak to odstranit? Děkuji moc. Pavla Davidová (pavla.cita@centrum.cz)